Ürün Sorgulama
 
Ürün Kategorileri
Dark KIRTASİYE
Dark OKUL ÖNCESİ
Dark OYUNCAK
 
Genel Menü
Dark Şirket Hakkında
Dark Personellerimiz
Dark İletişim Bilgilerimiz
 
Reklam Yok
 
Şirket Hakkında
KİTAP KIRTASİYE VE KAĞIT SEKTÖRÜNDE ‘69 YIL’ 3.CÜ KUŞAK 1938 yılında Giresun Debboy mevkiinde bakkal dükkanı ile işe başlayan Süleyman Sudi Gürel’in 1960 yılında vefatıyla işyerinin başına 14 yaşında ailenin büyük oğlu Ahmet Gürel geçmiştir.

Share |

 

        1960’lı yılların başlarında kırtasiye işine adım atmıştır, daha sonraki yıllarda kardeşleri Fazıl ve A.Mürşit Gürel ‘de aynı çatı altında iş hayatına atılmıştır. Gelişen pazarla birlikte aynı işyeri genişletilerek büyütülmüş, ilaveten şehrin değişik noktalarında ikinci ve üçüncü kırtasiye mağazaları da açılmıştır. Buradaki birikim değerlendirilerek toptan satış mağazası devreye sokulmuş, 1994 yılından itibaren Karadeniz bölgesi şehirleri ve ilçelerindeki 200 civarında kırtasiye satış noktasına sektörün önde gelen firmalarının ürünlerinin pazarlaması yapılmaktadır.
 
         2007 yılında yeni bir yapılanmaya giden Güreller Tic. Koll. Şti. perakende satış şubelerini Fatih Caddesinde’’Kırtasiye Dünyası’’adı ile Ahmet Gürel’e Debboy mevkiinde ‘’Giresun Kültür Merkezi’’adı ile Fazıl ve S.Sudi Gürel’lerin mülkiyetine;Çınarlar mah.Tepe sokaktaki Toptan Satış Mağazası,Sanayi sitesindeki Kağıt Kesim tesisleri ile Nizamiye mh.Gedikkaya Kimya San.tesisleri de A.Mürşit Gürel’in mülkiyetine devredildi.
 
       Kitap-Kırtasiye-Oyuncak ve Kağıt sektörlerinde ülke genelinde takdir gören ,güvenilir ve istikrarlı bir firma konumuna gelmiştir.
 
       Yılların verdiği birikimle Kağıt ve Kimya sanayiinde üretim yapan firma olma yolunda ilerlemekte.Gelecek yıllarda perakendecilikte ilerlerken diğer taraftan kağıt sektöründe üretici firma olmak hedefimizdir.
 
 
                                                                     
A. Mürşit GÜREL
Güreller Tic. Koll. Şti.
 
 
 
 
  Bu İçeriğe Ait Resimler:
  Diğer İçerikler:
  İletişim Bilgilerimiz
  Şirket Hakkında
 
 
Üyelik Sistemi
  |
 
Üyelik Formu (Nomal Üyeler) 
Bayi Üyelik Formu
 
   Markalar
Tüm Markalar >>>
 
Reklam Yok
 
Ziyaretçi Sayacı
Online Kullanıcılar2
Toplam Z. Sayısı288276
 

GÜRELLER KIRTASİYE
Adres : Çınarlar Mahallesi Dr. Baki Gürkan Sok. No: 18 Merkez / GİRESUN
Tel : 0 454 212 48 45 - 216 48 00 - 213 00 13 - 213 00 23
Mail Adreslerimiz: mgurel_28@hotmail.com / mgurel@gureller.org
Yönetici Girişi